Pimaş Açma | 0530 880 6060

Kırmadan Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklığı genellikle tuvalet ve lavaboların tesisatlarına döşenen ve pimaş aracılığıyla pis suların kanalizasyona akıtılamaması durumu olarak düşünülebilir. Pimaş pis suların gidere akıtılmasında çok önemli rol oynamaktadır. Ama uzun süre kullanılan pimaşlarda zamanla parçalanma, erime gibi sorunlar nüksederek yabancı maddelerin de birikmesiyle tıkanıklık yaşanmasına sebep olur ve böyle bir durumda pimaş aç derdine düşeriz.

Cihazla Pimaş Açma

Bunun için de eski yöntemler olan kova kova su dökmeler, tuvaletlerden uzun tel sokmalar ve bir takım kimyasal maddeler dökmektir. Bunlar hem bizim daha çok çaba harcamamıza neden olur hem de boşa zaman geçmesine neden olmaktadır. Artık hiçbir çaba harcamadan sadece tek bir telefonla tesisatçıları arayarak pimaş aç sorunundan kurtulabilirsiniz.Eski yöntemler yüzünden aramaktan çekine bilirsiniz ama artık bu tarz endişeler  duymadan rahatlıkla yardım alabilirsiniz. Çünkü uzman tesisatçı firmalarımız yurt dışından getirtilen özel cihazlarla hiçbir yeri kırmadan en kısa sürede sizi bu dertten kurtarıyor nasıl mı?

Pimaş Açma  İstanbul

Öncelikli olarak yüzeysel tespit yaparak tıkanıklık olan yeri buluyoruz.Cihazlarımızda ki uzun ucu kancalı kalın hortumlarla boruların içinden girerek tıkanıklığın olduğu noktaya kadar girerek en kısa sürede pimaşlarda meydana gelen tıkanıklığı açıyoruz. Bu işlemi yaparken  sizlere pimaş tıkanıklığı açma garantisi vererek size güven duygusu da vermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi hem ucuza hemde daha kısa bir sürede pimaş tıkanıklığı probleminden kurtulabilirsiniz. Pimaş aç konusundan detaylı bilgi almak için tesisatçı firmalarımızı aramanız yeterlidir.

Reklamlar

Mart 19, 2013 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: