Banyo Aç | 0530 880 6060


Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

 

Banyolar bizim en çok kullanım alanına sahip yerlerimizden birisidir. Banyolarda günümüzde birçok değişmeler, yeni dizaynlarla çok gelişmiş ve ev hanımlarının da bu yüzden dizaynına dikkat ettiği bir mekan olmuştur. Tabi ki her şey dış dizaynla bitmemektedir.Bu dizaynı korumak tadilatsız kullanabilmek için tesisatın düzgün bir şekilde yerleştirilmesi de gerekmektedir. Banyolarımızda ki tesisatlarda pis sularımız, yabancı maddeler pimaşlar ve borular aracılığıyla giderlere atılmaktadır.


Kırmadan Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma 

Giderlerimizin tıkanması bizim belki de bütün bir günümüzü mahvolmasına neden olmaktadır. Düşünsenize en yeni şekilde dizayn ettiğiniz banyonuz pis suların çıktığını ne kadar kötü bir durum. Böyle bir durumda hem ”lavabo açıcı” gibi birçok maddelere başvururuz. Bunlar belki tıkanıklığı o anlık açmaya yarayabilir ama ya sonra? Bir müddet sonra bu kullandıklarınız kimyasalların tesisat borularının içinde beton etkisi yaptığını biliyor muydunuz? Hayır dediğinizi duyuyor gibiyim.


Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma İstanbul 

Baktınız ki banyolardan pis sularınız çıkmaya başlıyor o zaman yapmanız gereken şey bu konuda  en gelişmiş cihazları kullanan bir tesisatçıya başvurmaktır. Banyo aç işleminde gelişmiş cihazları kullanan tesisatçılar hiçbir kırma işlemi uygulamadan sadece boruların içinden cihazlarımızın ucunda ki kalın hortumlarla girerek tıkanıklık olan bölgeyi bulup banyo açma işleminizi tamamlıyoruz. Siz de yeni dizayn ettiğiniz banyonuzun hiçbir kırma işlemi yapılmadan  Banyo Aç işleminin uygulanmasını istiyorsanız bizi mutlaka arayın.

 

Reklamlar

Mart 19, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: