Üst Katta Su Sızıntısı | 0530 880 6060

Üst Katta Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyız

Üst kattan su sızıntısı en çok uğraştıran ve zorlayıcı kaçaklardan biridir. Evlerimiz de görülen su sızıntısı ana hatlarımızda bir kaçak olduğunu gösterir yada tesisatımız da yanlış giden bir sorunla karşı karşıya olduğumuzun sinyallerini vermektedir. Su sızıntısının sebepleri, tesisatın yanlış döşenmesi yada contaların artık eskimesinden dolayı da oluşabilmektedir.Tabi ki bunları çok kolay bir müdahale ile çözebilirsiniz. Ama eğer üst kattan su sızıntısı geliyor şeklinde bir şikayet alıyorsunuz bu hiçde sanıldığı kadar küçük olmayabilir. Eğer su sızıntısı üst kattan alt kata sızacak kadar çoksa büyük bir kaçak meydana gelmiştir denebilir.

Üst Katta Su Sızıntısı Var  Şirketi 

Üst kattan su sızıntısı eski yapılı binalarda çok sık rastlanabilir bir durum olabilir. Çünkü eski yapılı binaların temelleri zamanla pas tutarak bir kum gibi parçalanabilir ve sızıntılara neden olabilmektedir.Su sızıntısı bu yüzden de kaynak noktasını bulmak çok zordur. Birden çok sızıntı yeri olabilir ama biz sadece suyun biriktiği alanı su sızıntısı oluşan yer olarak görürsek yapacağımız işlem geçici bir işlem olabilir.

Üst Katta Su Sızıntısı Var  İstanbul

Böyle bir durumda uzman bir tesisatçıya başvurarak en doğru şeyi yapabiliriz.Tesisatçılar en iyi cihazlarla evlerinize gelerek hem üst kattan su sızıntısı yapan yeri hemde alt kattan gelen sızıntılara bakarak detektör aracılığıyla sızıntının meydana geldiği yeri bulmaktadır. Görüntülü cihazlarla artık su sızıntısı işlemini yapmak çok daha kolay. Eskiden birçok bölgenin kırılarak yapıldığı üst kattan su sızıntısı işlemi artık cihazlarımız sayesinde hiç kırmadan ve en hızlı şekilde yapılıyor. Neden bu fırsattan sizde arayıp yararlanmayasınız ki ?

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Su Sızıntı içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: