Pimaş Açıcı | 0530 880 6060

Pimaş Açıcı Şirketi

Pimaş Açıcı Avrupa dan ithal edilmiş robotlar sayesinde tıkanıklık sorunları artık son bulmaktadır tıkalı pimaşların sebepleri ise gider yollarına kaçan sert cisimlerden dolayı tıkanıklık yaşanmaktadır pimaş açabilen robotlar ve bu robotları kullanabilen ve işlerinde uzmanlaşmış ekiple bulunmaktadır pimaş tıkanıklıkları ise döşeme esnasında oluşan ters meyiller ve inşaat yapım esnasında kalan moloz taş gibi cisimlerden dolayı tıkanıklıklar oluşu daha kolaylaşmıştır sizlerde pimaş tıkanıklığı gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız uzman tesisatçılara ulaşıp gerekli bilgiyi ve yardımı alabilirsiniz.Binalarımızda ki tesisatlarımız düzenli bir şekilde işlemesi gereken yapılardan biridir. Bu sistemde bir sorun oluştuğunda hemen hemen her daireye etkilemekte ve kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Pimaş Açıcı  Maliyeti Ne Kadar

Pis suların tuvaletten taşması, kötü kokular hemde çevreye yaydığı mikroptan dolayı sağlıksal açıdan bir çok tehdit unsuru oluşturmaktadır. Herhangi bir tıkanıklığı olmayan bir yapı hakkında bilgi verirsek şu şekilde olmaktadır.Tuvaletlerimizden veya lavabolara gönderebildiğimiz pis sularımız  pimaş giderinden geçerek kanalizasyona dökülmektedir ve bu şekilde devir daim içinde de devam etmektedir. Fakat bu sürekli devam eden devir daim zamanla pimaş zedelenmesine ve zamanla tıkanıklık yaşanmasına neden olmaktadır. Pimaş tıkanıklığı problemlerinde karşılaştığımız da en büyük yanlışlardan biri ”Lavabo Aç” diye bilenen bu madde pimaş açıcı olarak satılmaktadır ama bir süre pimaş da betonlaşmasına bir etki yaparak durum daha vahim bir hale getirmektedir.

Pimaş Açıcı  İstanbul

Böyle bir durum oluştuğunda son teknoloji makinelerle hizmet veren tesisatçıları arayıp yardım almanız gerekmektedir. Çünkü bu cihazlar artık teknolojinin bize sunmuş olduğu bir armağan olarak düşünülmelidir. Çünkü bu araçlar en zor tıkanıklığı da bile hiç bir şekilde kırma işlemi yapmadan cihazla yüzeysel tespit yaparak tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi bulur ve cihazlarımızda ki özel kancalar sayesinde boruların içine sokularak çok kısa bir süre de sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Siz de böyle bir sorunla karşılaştığınız da bu konuda gelişmiş tesisatçı firmalarımızı arayarak çok ucuza mal edip gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: