Küvet Gideri Tıkalı| 0530 880 6060

Küvet Gideri Tıkalı İstanbul 

Küvet gideri tıkanıklığında en çok tercih edilen duş alanları küvet olarak bilinmektedir. Suyun en çok biriktiği alanlardan biri olarak da bilinmektedir. Tıkanması ise pek kolay olmayan yerlerdir yalnız küvet giderlerini tıkayabilecek maddeler saç kıl yada borularda balçık (çamur) olarak bilinmektedir bu konuda döşeme esnasında ters meyil yada farklı döşeme hatalarından kaynaklanmaktadır.Küvet gideri tıkalı denildiğinde bu işlerle uğraşan uzman firmalar bulunmaktadır robot cihazlar ve çelik teller yardımı ile küvet tıkanıklığı da açılabilmektedir. Bu konuda uzman firmalardan yardım almanız mümkün.Küvetler ve diğer bir adla banyoların özellikle yazın en çok kullandığımız bir evin olmazsa olmaz yerlerinden biridir.

Küvet Gideri Tıkalı Şirketi 

Banyolarımız da en çok kişisel temizliğimizi yaptığımız yerlerden biridir. Küvet gideri tıkalı diyebilmemiz için giderlerden suların gitmemesi, küvetlerde sularımızın birikmesi olarak nitelendirebiliriz. Bu temiz suda olabilir pis su da olabilir.Eğer biriken su temiz suysa yüzeysel bir tıkanmadır diyebiliriz ve çok kolay bir müdahale ile en kısa sürede ortadan kaldırılır. Belki de en can alıcı olan ve merakla beklenen tıkanıklık eğer pis suysa ne yapacağız diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu tarz bir tıkanıklık diğerine göre daha zor meşakkatli bir işlemdir.  Eğer giderden gelen su pis suysa küvet giderlerinde ki tıkanıklık logardan kaynaklanabilir. Böyle bir durumda iskiyi arayıp sorunu gidermelerini isteriz ama onların verdiği basınçlı sular tıkanıklığı açabilir veya açmaya bilir.

Küvet Gideri Tıkalı Ücreti 

Eğer açılmaz  ise logardan çökmeden kaynaklanan bir tıkanıklık demektir. Tabi ki bu zor kavramı eski tıkanıklık açma işlemi için geçerlidir. Bu yüzden yapılması gereken şey görüntüleme yöntemidir.Görüntüleme yöntemiyle küvet giderlerine bakıp nerede bir tıkanıklık olduğunu görüp bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Tabi ki bu işlem bu konuda uzman ve yeni makineler kullanan bir tesisatçıya yaptırmanız daha doğrudur. Tesisatçılar artık en özel görüntülü cihazlarla bu işlemi hem çok kolay bir şekilde hemde çok uygun bir rakama bu işlemi gerçekleştiriyorlar. En yeni cihazlarımız ucunda ki kalın hortumları sokarak tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi logara göndererek bu işlemi tamamlamış oluyorlar. Siz de hem evinizin her yerinin kırılmasından kurtuluyor hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlıyorsunuz. Küvet gideri tıkalı ise konusunda en doğru bilgiler tesisat firmalarında gizlidir.

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Kanal Açma içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: