Duvardan Gelen Su Sızıntısı | 0530 880 6060

Duvardan Gelen Su Sızıntısı  Tespiti 

Duvardan gelen su sızıntısı binamızda yada evlerimizde döşenen tesisatlarımız da bir kaçak olduğu sinyalini vermektedir. Su sızıntılarının en kötü hali duvardan gelmesi ve bir süre sonra rutubete dönüşerek bütün tavanın veya duvarların siyah ve gri gibi bir renk almasına neden olmaktadır. Sızıntıların kaynağını bulmak sanıldığı kadar kolay değil ve bilir kişi isteyen bu konuda uzmanlık gerektiren bir işidir. Eğer binanın içindeki tesisattan kaynaklanan bir sızıntı ise sıradan cihazlarla değil daha teknik olarak gelişmiş cihazlar isteyen bir sorundur.

Duvardan Gelen Su Sızıntısı  Bulma

Duvardan gelen su sızıntısı hem binamızda hemde evlerimiz de kötü görüntünün yanında kötü de bir koku hissi bırakır ve sağlık açısından pek sağlıklı değildir. Eski yapılı binaların giriş katlarda ve uzun süre havalanmamış ve kapalı kalmış evlerde paslanma sonucu tesisatta ara ara patlaklar oluşarak su sızıntılarına neden olmaktadır. Duvardan gelen su sızıntısı durumunda elinde gelişmiş bir cihazı olmayan tesisatçı da ne yapacağını bilmeden rastgele birçok noktayı kırarak kaynağı bulmaya çalışır. Bu hem zamandan kayıp demek hemde çok yüksek maliyetli bir işlemdir.

Duvardan Gelen Su Sızıntısı  İşlemi

Bu yüzden aradığımız tesisatçının nasıl işlem yaptığını bilmek çok önemlidir. Rastgele bir usta çağırmak en büyük hatalardan biridir. Baktık ki duvardan gelen su sızıntısı hemen en yeni teknolojiyi kullanan ve bu konuda usta kişilerle çalışan bir tesisatçıdan yardım almalıyız. Cihazlarımız hemen hemen bütün tıkanıkların, kaçakların, su sızıntılarının tespitinde kullanılıp görüntüleme yöntemiyle son derece kolaylık sağlayıp hiçbir kırma işlemi uygulamadan sorunları halletmektedir. Bizlerde duvardan gelen su sızıntılarına karşı bu tarz hizmet veren bir firmayla irtibata geçmeliyiz diye düşünüyorum.

 

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Su Sızıntı içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: