Bina İçerisinde Su Kaçağı | 0530 880 6060

Bina  İçerisinde  Su Kaçağı   Nasıl Bulunur

Bina içerisinde su kaçağı bulma işlemleri bizi en çok korkutan ve bulunması en zor olan kaçaklardan biridir. Çünkü su kaçakları birden çok oluşabilir ki bunu bulmakta baya uğraştırıcı bir iştir. Özellikle bina içerisinde  oluşan su kaçakları uzun süre kendini göstermezse binanın temeline çok ciddi zararlar verebilmektedir. Hatta binanın güçsüzleşmesine bile neden olabilmektedir diyebiliriz. Bina içerisinde su kaçağı probleminde kaçakların binanın tesisatına ulaşılmak için birçok bölge kırılabilir ve su kaçağının yanında birçok artı masraf da oluşmuş olur ki buda canımızı bir hayli sıkmaktadır.

Bina  İçerisinde  Su Kaçağı  Tespiti

Bina içerisinde su kaçağı evlerde kendini rutubet, su sızıntısı ve tavanlardan damlayan su damlacıkları olarak kendini gösterir. Özellikle kış günleri yağan yağmurlardan ve karlardan dolayı evimizin dışında dış cepheyle kaplı değilse alt katlarda oturanlar için çok ciddi sıkıntılar yaşatmaktadır. Evin duvarlarına alttan dokunduğumuz zaman nemli yada ıslakmış gibi hissedebilirsiniz ve bir süre sonra bu rutubete sebep olabilir.

Bina  İçerisinde  Su Kaçağı Bulma

Binaların temeli yapılırken döşenen tesisatın zamanla hemde birçok dış hava şartları, rutubetten dolayı  yer yer sızıntılara neden olabilmektedir. Böyle bir durum karşısında bu konuda en son teknolojiyi kullanan firmaları aramak yapılması gereken en doğru eylemdir. Çünkü tesisatçı firmalarımız artık hem görüntülü hemde son teknolojiyle oluşmuş cihazlarla gelerek nokta nokta bina içerisinde su kaçağı bulmaktadır. Bu işlem gereksiz kırma işlemi yapılmadan hem de çok ucuza yapıldığını biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız hemen numaralarımızı çevirip bilgi almalısınız diye düşünüyorum..

 

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Su Kaçağı Bulma içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: