Banyo Gideri Tıkalı | 0530 880 6060

Banyo Gideri Tıkalı Şirketi

Banyo gideri tıkalı; Evimiz inşa halinde iken montajı yapılan konular arasında yer almaktadır. Banyolarda ve evin içinden geçen kalorifer tesisatları ile beraber tüm temiz su boruları ile beraber kullanılan atık ve pis suların gider yolları da bu şekilde montajı yapılarak tamamlanmaktadır. Bu tür durumlarda ise uzun yıllar dayanıklı olan ve ilerleyen yıllarda sorun çıkarmayan boru tesisatları tercih edilmektedir.Banyolar bir ev içinde en çok girip çıkılan hemen hemen vazgeçilmez ve olmazsa olmaz yerlerden biridir. Sabah uyanınca akşam yatarken ve gün içerisinde daha birçok lavaboları kullanmaktayız. Hele ki birde yaz aylarında en çok kullanılan kişisel temizlik ve bakımlarımızı yaptığımız temel yerlerden biridir. Tabi ki bu kadar çok işlemin yapıldığı bir yerde de giderlerimizden geçen birçok yabancı maddelerde bulunmaktadır.

Banyo Gideri Tıkalı Ücreti Ne Kadar

Banyo gideri tıkalı ise özellikle banyolarımızdan kıl, tüy gibi maddeler gider borularına yapışarak zamanla orada yer edinmektedir. Daha sonra da başka yabancı maddeleri orada tutarak tıkanmalara neden olmaktadır. Banyo giderimiz tıkandığında hem görsel, hem kokusal hemde sağlıksal açıdan hiç iyi sonuçlar göstermemektedir. Banyo gideri tıkalı ise nedeni banyolardan yada klozetlerden akıtacağımız her su bize pis su olarak geri dönecektir ve pis suyun su yüzeyine çıkmasına neden olacaktır.

Banyo Gideri Tıkalı İstanbul

Böyle bir durumda telaşa kapılmadan elinize telefonu alıp bizi aramak olmalıdır. Bizi aradığınız gün içerisinde uzman teknoloji cihazlarımızla sizi bu dertten aynı gün içerisinde kurtarıyoruz. Hemde hiçbir kırma işlemi yapılmadan ve çok ucuza mal ederek. Cihazlarımıza bağlı olan hortumlar sayesinde lavabolarda ki boruların içinden girerek tıkanıklık olan bölgeye kadar ilerleyerek tıkanıklığını kanalizasyonlara akıtıp sizi bu zor durumdan kurtarıyoruz. Sizde böyle bir durumda banyo gideri tıkalı diyin hemen gelip açalım.

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: