Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma Ücreti

Tuvalet gider boruları veya lavabo mutfak ve klozet gider borularına atık su borusu adı verilmektedir. Atık su borusu tıkanıklığı ise konumuzda geçen tüm kullanım araçlarından atılan atıklar ve içerisinde inşaat yapım zamanından kalmış çakıl kum birikintilerinden dolayı zamanla tıkanıklıklar ortaya çıkabilmektedir atık su borusu tıkanıklığı açma konusunda ise uzman firmalar ekipleri ve ekipmanları ile kolayca çözümlenmektedir robot cihazlar ve teller tıkalı hatlara salınarak açılabilmektedir ve kamera sistemi ilerde sizlere garanti sunmak amaçlı açılmış giderleriniz görüntülenmektedir.Atık su boruları kullandığımız lavabolardan, banyolarımızdan ve mutfak giderlerimizden attığımız bütün çöp artıklarını, pislikleri ve kıl tüy yada küçük fındık, ceviz kabukları gibi birçok etken maddeyi borular aracılığıyla giderlerimize aktarmaktadır.

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Bizde bu rahatlıktan dolayı hiç tıkanmayacak gibi birçok maddeyi lavabolardan atmaktayız. Atık su borusu tıkanıklarının genel sebebi de budur. Hem birçok yabancı ve kalın maddelerin atılması hemde atık su borularının zamanla pas yada türlü maddeler sonucu yer yer kırılma olayları yüzünden tıkanıklığa sebep olmaktadır.Atık su borusu tıkanıklığı açma kolay bir iş değildir tabi ki? Neden mi? Çünkü bir tesisatın uzunluğunun ne kadar olduğunu hesaba katacak olursak anlayacaksınız. Sadece atık su borusu giderlerinde olan bir tıkanıklık mı yoksa kanalizasyondan kaynaklanan bir sorun mu olduğunu yüksek ihtimalle tahmin etmek zordur. Bunu anlamanın tek bir yolu vardır o da görüntülü cihazlar tıkanıklığı açtırmaktır.

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma İstanbul

Atık su borusu tıkanıklığı açma firması olarak görüntülü cihazlar sayesinde giderlerinde olan bütün tıkanmaları yada hattınızda çökme, kırılma gibi bir sorun varsa hepsini görebiliyor ve sorun daha fazla büyümeden müdahale edebiliyorsunuz. Cihazlarımızın ucunda takılı olan uzun kalın hortumlarla atık su giderlere girip tıkanıklık olan bölgeyi kanalizasyona ittirerek tıkanıklığı açıyoruz. Tabi ki bu işlemi atık su borusu tıkanıklığı açma işleminde yapıyoruz. Eğer borularınız da takınma varsa bizleri arayarak en kısa sürede atık su borusu tıkanıklığı açma sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Reklamlar

Mart 18, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: