Su Sızıntı Tespit Etme | 0530 880 6060

Su Sızıntı Tespit Etme  Firması

Su sızıntı tespit etme tesisatçıları en çok zorlayan ve birçok sorunu da beraberinde getiren bir sorundur. Çünkü su sızıntıları aynı hat üzerinde birçok yerde ve aynı binada altlı üstlü dairelerde sızıntı şeklinde kendini göstermektedir. Bu yüzden su sızıntı tespit etme işlemi sadece bir daireden yola çıkılarak değilde bütün dairelerinin de incelenmesi gerekmektedir. Su sızıntı tespit etme özellikle mutfak dolaplarının altında tesisat döşemelerinde daha sık görülmektedir. Bunun nedeni de muslukların eskimesi, contaların gevşemiş olması ve ağır bir darbe almasıyla meydana gelen bir kırık sonucu oluşabilmektedir.

Su Sızıntı Tespit Etme İstanbul

Sızıntılar ne kadar az damla olsa bile zamanla aynı yerde birikerek evimize ve mutfak dolaplarımıza çok fazla zarar verebilmektedir. Banyodan sızan sular alt kat komşumuzun banyosuna sızabilmektedir. Bu durumda sorunun iki katı daha artmasına ve biran önce halledilmesine neden olmaktadır. Tesisatçılar artık su sızıntı tespit etme konusunda bir hayli ilerlemişler ve yeni makineler getirtmişlerdir.

Su Sızıntı Tespit Etme Ücreti

Bu getirilen cihazların en önemli özelliği sızıntıyı hiçbir kırma işlemi uygulamadan giderlere basınç uygulayarak bulmaktadır. Tespit edilen su sızıntısına ulaşılmak için sadece birkaç fayanslık bölgenizin kırılarak işlem yapmaktayız. Artık en yeni cihazlar sayesinde su sızıntısı tespit etme hem çok daha kolay hemde düşündüğünüz kadar çok fazla yeriniz kırılmadan yapılmaktadır. Su sızıntı tespit etme işlemin bu kadar kısa sürede bu derece çok tercih edilmesinin temel nedeni güvenli bir işlem yapmaları ve kalıcılığı ilke edinmeleridir diyebiliriz…

Reklamlar

Mart 7, 2013 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: