Pimaş Gideri Tıkanıklığı Açma

Pimaş Gideri Tıkanıklığı Açma Firması

Tuvaletlerde ve birçok lavaboda kullanılan pis ve atık sular sert ve plastik borular ile konutlardan ve apartmanlardan dikey borular aracılığı ile fosseptik çukurlara ya da kanalizasyonlara kadar gönderilmektedir. Bu tür sert ve plastik borulara ise pimaş adı veriliyor.Günümüzde en çok tercih edilen bu borular ise uzun ömürlü ve dayanıklı oldukları içinde birçok ülkede ve şehirde de tercih edilen borular arasında da yer almaktadır. Bunlar ile beraber ise uzun yılar kullanımı ya da bazı yabancı maddelerin atılması ise bu boruların bazı bölgelerinde ya da dirsek adı verilen kısımlarında tıkanmalara ya da tahliye zorluklarına da sebebiyet verebilmektedirler.

Kırmadan Pimaş Gideri Tıkanıklığı Açma

Pimaş gideri tıkalı  açma ise bu tür konularda kısa sürede bir çözüm yolu da bulunması gerekmektedir. Çünkü bu tür konular yüzünden lavabo ya da tuvaletlerin kullanım dışı olması da söz konusu olabilir. Bu tür konulara ise günümüzde su tesisatçıları bazı yöntemler ile de çözüm üretebilmektedirler. Pimaş gideri tıkanıklığı açma konusunda en büyük etken ev hanımlarının kullandıkları temizlik olaylarıdır. Çünkü evimizi kullanmak için temizlik ürünlerinin ne kadar kimyasal içerdiğini tahmin bile edemezsiniz. Aslında temizlerken başka yerlerdede sorunlar olarak bize geri dönüş yapmaktadır. Özellikle hijyen açısından kullandığımız yakıcı maddeler pimaştan geçerek gidere aktığı için zamanla pimaşı eriterek ve daha sonrada yanlışlıkla yada bilinçli bir şekilde atılan yabancı cisimler zamanla pimaşın deforme olan kısmında birikerek tıkanıklığa neden olmaktadır.

Pimaş Gideri Tıkanıklığı Açma  Ücreti

Pimaş borularının tıkanması çok daha büyük sorunlara da neden olmaktadır. Bu sorunların başlıcaları tuvaletlerimizi uzun bir müddet kullanamama, sifonu çektiğimiz zaman suyun dışarı taşması gibi hem görsel anlamda hem de sağlıksal anlamda hiç iyi bir görüntü olmamaktadır. Pimaş gideri tıkanıklığı açma da be konuda en iyi olan tesisatçı firmalarımız özel olarak ithal ettikleri tamamen otomatik ve görüntü özelliğine sahip özel cihazlar ile ilk olarak tespit yapmaktadır ve sorunun kaynaklandığı yeri bulmaktadırlar.Daha sonra cihazlarda ki ucu kancalı uzun hortumlarla tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi boruların içinden geçerek çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmaktadır. Fakat bazen açılmadığı durumlar da olabilmektedir.  Böyle durumlar da ise özel dedektörler sayesinde kanalizasyon giderleriniz kontrol edilerek çökme olup olmadığı kontrol edilir. Çökme gibi bir durum olduğunda biraz biraz daha zaman alarak sorunuzu en kolay şekilde çözmekteyiz. En kısa zamanda tesisatçılarımızı arayıp bilgi almanız sizi daha fazla bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.

Reklamlar

Şubat 26, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: