Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır | 0530 880 6060

 

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır Şirketi

Lavabolarımızdan, tuvaletlerimizden attığımız bütün yabancı maddeler bir zaman sonra giderlere yapışarak gider tıkanıklığı nasıl açılır sorularına sebebiyet vermektedir. Eski yapılı binalarda uzun süre kullanımın vermiş olduğu nedenlerden dolayı çok kısa süreli aralıklarla gider tıkanıklıklarının görülmesine neden olur. Fakat yeni yapılı binalarda hiç tıkanıklık olmayacak diye bir şey yoktur tabiki. Yeni yapılan binalarda tesisat döşenirken en önemli şey pimaşın eğim derecesidir. Eğer eğim derecesini doğru ayarlayamazsak yabancı maddelerin giderde sürekli tıkanmasına ve birçok pis suyun evimize dolmasına neden olmasını sağlar. Böyle bir durumla karşılaşmayı tabi ki kimse istemez.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır  Ve Maliyeti

Bu yüzden tesisatlarımızı yaptırırken bu konuda bilir kişilere yaptırmalıyız ki sonradan bu tarz sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayalım. Acaba gider tıkanıklığı nasıl açılır diye türlü türlü sorulara cevap aramakla zihnimizi bulandırmayın. Bırakın bu konuyla en yeni donanıma sahip cihazlarla gider tıkanıklığı açma işlemini yapan tesisatçılar uğraşsın siz de sadece izleyin. Yukarı da da belirttiğimiz gibi pimaş eğimleri tesisat açısından çok önemlidir.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır  İşlemi

Pimaş eğiminin olmadığı bir tesisat gideri binaların tavanların su sızıntıları siyahlaşma gibi kötü görüntülere neden olabilmektedir. Siz en iyisi mi bunlarla hiç uğraşmadan uzman firmalarımızı arayın. Ustalarımız dedektörler aracılığıyla nokta nokta gezerek tıkalı olan yeri buluyorlar. Daha sonra cihazlarımızın ucunda ki kalın ucu kancalı hortumlarla boruların içinden giderde ki tıkanıklık olan yeri bularak kanalizasyona gönderilmesini sağlamaktadır. Sizde gider tıkanıklığı açma işlemi yaptırırken hem daha ucuza mal etmiş oluyorsunuz hem de sadece bir fayans kadar bir bölge kırılarak ekstra masraflardan kurtuluyorsunuz..

Reklamlar

Şubat 26, 2013 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: