Su Sızıntı Tespiti | 0530 880 6060

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Evlerde yaşanan su sızıntı sorunları bir hayli can sıkıcı durumlardır yalnız çözümü de bir o kadar basit diyebiliriz. Günümüzde uzman profesyonel tesisat firmaları bu işleri kökünden halledilmektedir. Ellerinde bulunan cihazlar ile sorunsuz bir şekilde çözüm sağlıyorlar dedektör adı verilen dinleme cihazı ile noktasal olarak su sızıntı tespiti yapıyorlar ve kaçağının bulunduğu bölgeyi az bir miktar kırarak onarımını da yapabilmektedirler.Evlerimiz de yada iş yerlerimiz de uzun süreli kullanılan tesisatlar da zamanla sızıntı yada damlama yapmaktadır.. Son yıllarda birçok konutlarda ve yapılarda su tesisatı öncelik ile kurulan ve montaj edilen hususlar arasında yer almaktadır.

Su Sızıntı Tespiti  Şirketi

Bu tür konularda ise su tesisatları duvar arkalarından ve zemin kattan yapılan ya da bazı evlerde parke ve fayansların altında geçen tesisat boruları ile de gerçekleştirilmektedir.Bu tarz sorunların kaynak noktası birçok farklı bölge olacağı için tespit edilmesi biraz zor olabilir. Bazen de bu kaçağa ulaşmak için birçok bölgenin kırılması gerekebilir. Fakat artık gelişen teknolojiyle birlikte su sızıntı tespiti konusunda çok ilerlemeler kaydetmiş firmalar bulunmaktadır. Su sızıntısı tespiti sorunlarında dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da sızıntının suyun göründüğü bölgeden daha fazla olabilme ihtimalidir.

Su Sızıntı Tespiti  Maliyeti

Bu tür konularda tek yapmamız gereken bu konuda uzman firmalara başvurup kullandıkları teknolojik cihazlar ile kısa sürede bu sorundan kurtulmaktır. Çünkü bu tarz cihazlar özel yapımdır ve son teknolojiyle üretilmiştir. Hem düşük maliyetle hem de kırmadan sadece yüzeysel taramalarla su sızıntısı tespiti zahmetsiz bir şekilde çözüm bulabileceklerdir. Sadece bir telefon kadar uzaklıkta olduğumuzu unutmayın.Firmamız aynı zamanda İstanbul’un tüm Semtlerine Pazar dahil olmak üzere 7/24hizmet vermektedir.

Reklamlar

Şubat 20, 2013 tarihinde Su Sızıntı içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: