Mutfak Gideri Açma | 0530 880 6060

Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Mutfak gideri açma tıkanıklığında en temel nedenlerden biri lavabolardan dökülen yağlar, çöp artıkları ve sayabileceğimiz daha birçok nedenden dolayı mutfak giderlerimiz tıkanabilir. Hele de binalarımız eski yapıysa buna daha çok meyillidir ve sürekli tıkanıklık meydana gelerek daha da zor bir hal almaktadır.Eski yapılı binalar genellikle 6  yada 7 katlı olduğu için bir çok dairenin kullanımı dolasıyla çok fazla yabancı cisimler birikmiştir bu da artık sürekli tıkanıklıkla sonuçlanmaktadır.

Cihazla Mutfak Gideri Açma

Mutfak giderlerimizde ki tıkanıklığından önceden tesisatın olduğu bütün bölge kırılarak yada tesisat tamamen değiştirilerek çözüme ulaştırılıyordu.Mutfak gideri açma bu tarz bir çözümde hem ev sahibine sıkıntılı anlar yaşatmakta hemde maddi açıdan çok fazla derece harcama yapmasına neden olmaktaydı. Ama artık günümüz teknolojisinde gelişen teknoloji bunun da bir çözümünü bulmuştur. Nasıl diye sorduğunuzu hissediyor gibiyim. Artık tesisatçılar o eskiden kalma makinalar yerine en yeni görüntülüme sistemli cihazlarla hem daha hızlı hem de daha kolaya mutfak gideri tıkanıklığı açma işlemi yapmaktadır.

Mutfak Gideri Açma  İstanbul

Robot cihazlarımızda takılı olan uzun hortumları herhangi bir giderden göndererek  boruların içine girip tıkanıklık olan bölgeyi borularının içinde dönen çelik yaylarla  mutfak gideri açma işlemini başlatıyoruz. Siz de böyle bir durumla karşılaştığınız da elinize telefon alın ve bu tarz hizmet veren mutfak gideri açma firmasına tüm tıkanmış mutfak giderleri ve pis su giderlerinizi açtırın.

 

Reklamlar

Şubat 20, 2013 tarihinde Lavabo Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: