Su Kaçağı| 0530 880 6060

Su Kaçağı Bulma’da Cihaz ile Kesin Çözüm

Uzman firmalar su kaçağı ile ilgili sorunlarına acil çözüm bulabilmektedir. Günümüzde son teknoloji olan elektronik cihazlar sayesinde su kaçak tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir, uzman tesisatçılar dedektör adı verilen cihaz ile noktasal tespit yapılmakta ve az bir yer kırılarak onarımı da yapılabilmektedir. Su kaçağı bulma konusu uzman firmalara aittir yaptıkları işlemlere garanti verilmektedir. Su kaçağı bulma kaçakları evinizde işlerinizin aksamasına ve yüksek faturalar ödemenize neden olan bir problemdir.  Su kaçağı bulma ve  tespit etmek kolay değildir.  Çünkü genelde sızıntılar çok ufak boyutta olup fark edilememektedir. Su kaçağı bulma tespit edildikten sonra önemli bir konuda su kaçağının tamiridir. Su Kaçağı Bulma konusunda çoğu tesisatçı su kaçağını onarırken Yapıda kırıp dökme işlemleri yapmakta ve size ek olarak da inşaat işi çıkarmaktadır. İnşaat Yapıldıktan sonra üstüne temizlik de cabası.

Kırmadan  Su Kaçağı Bulma

Su kaçağının kırıp dökmeden tespit etmekte ve onarıyoruz. Su Kaçağı Bulma ve Su sızıntıları yüzünden birçok evde ve iş yerinde tadilat işleri yapılır. Bu tür işler hem pahalı hem de zahmetli işlerdir. Bunun yerine su sızıntısının noktasal yerini tespit ettirip tamirini en ucuz yoldan yaptırabilirsiniz. Su kaçağın tespitinde öncelikle alt dairenin durumunu kontrol  ediyoruz. Daha sonra suyun geldiği daireye bakılarak tesisatlarını basınçla test ediyoruz. Uygulanan 20-25 basıncın sonucunda dairenin temiz suyunda kaçak olup olmadığını anlıyoruz temiz su tesisatlarını test ettikten sonra pis su giderlerini kontrol ediyoruz.

Su Kaçağı Bulma Maliyeti

Kırık çatlak conta ısırması ters mail gibi sorunları kamerada görerek hemen sahibine gösteriyoruz. Bunların onarımları için banyonun büyüklüğüne kırılacak olan kale bodurların ve boyutuna göre fiyat çıkartıyoruz. Sonrasında onarım ekiplerimiz kale bodur ve diğeri tesisat ustası olmak üzere 2 kişi gelerek dairenin noktasal olarak onarımını gerçekleştirip garantimiz altına alarak oradan ayrılıyor. Kameralı ve gelişmiş cihazlar ile su kaçağı tespiti yapılır.Kırmadan tespit edilen su kaçakları uzman kadromuz tarafından tamir edilerek çalışma yaptığımız alan temiz bir şekilde teslim edilir. Su kaçağı bulma firmalarıyla çalışırken işin garantili olmasına önem gösterilmelidir. Aksi takdirde verdiğiniz parada yapılan çalışmalarda boşa gider.

Reklamlar

Ocak 21, 2013 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: