Cihazla Kirmadan Su Kaçagi Tespiti- 0216 429 4 216

Cihazla Kirmadan Su Kaçagi Tespiti

Günümüzde uzman tesisatçıların kullandıkları elektronik kameralı cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktalar dedektör adı verilen cihaz aracılığıyla noktasal tespit yapılıyor ve yapılan tespit ardından onarımı da ekipler tarafından yapılmaktadır. Su kaçağı belirtileri ise çok net anlaşılamaz yalnız duvarlarınızda oluşan kabarcıklar veya banyo tuvalet de oluşan ıslaklıklar su kaçağı olduğunun belirtileri demektir bu sorunlarınızı uzman firmalar kırmadan çözümlemektedir. Eğer sizde bu sorunlar ile karşı karşıya kaldıysanız derhal bir tesisat firmasına başvurunuz.Cihazla Kırmadan su kaçağı tespiti Su Kaçaklarını bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya jontasız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur.

Su kaçağı bulma, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez. Su sızıntıları yüzünden birçok evde ve isyerinde tadilat işleri yapılır. Bu tür işler hem pahalı hem de zahmetli işlerdir. Bunun yerine su sızıntısının noktasal yerini tespit ettirip tamirinizi en ucuz yoldan yaptırabilirsiniz.Apartman veya müstakil konut sahipleri, iş yerleri bizi arayabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Son sistem teknoloji Türkiye`de yeni kullanılmaya başlandı fakat bu konuda Avrupa da ki rakipleriyle yarışmaya hazırlanan firmamız su tesisat ve kalorifer kaçaklarını  ve  atık su sızıntılarını bulma konusunda çok iddialıyız.Firmamız Cihazla Kırmadan su kaçağı tespiti sektörün lider firmalarından biridir. Su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor size su sızıntısının yerini Bilgisayarlı elektronik cihazlarla noktasal olarak gösterebiliyoruz. Atık su borularını kamera ile görüntüleyip meydana gelen sızıntının sebebini araştırabiliyoruz. Su Kaçağını bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya  jontasız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur.

Su kaçağı bulma, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez. Tüm bu sorunlarınızı kırmadan  elektronik cihazlarla  noktasal olarak tespit ediyoruz. onarımlarımızda noktasal olarak yapılmaktadır.Tüm bu sorunlarınızın çözümlerini biz  Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firma olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son teknoloji makine ve teçhizatlarla, eğitimli personellerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız.

Reklamlar

Kasım 13, 2012 tarihinde Su Kaçağı Bulma içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: