Su Kaçağı | 0530 880 6060

Su Kaçağı Ve Onarımı

Su Kaçağı Onarım Tespit Servisi Son Sistem Makinalar ile Kırmadan Su Kaçaklarını Noktasal Olarak Tespit Ediyoruz.  Zamanınız Size Kalıyor.Su Kaçağı doğru olarak tespit edilmediğinde yüksek miktarda faturalar ödemenize neden olur. Bu nedenle su kaçağı ile karşılaştığınız zaman uzman firmalardan yardım istemeniz gerekmektedir.Günümüz teknolojilerin gelişmesiyle birlikte her şey daha kolay ve basit olmuştur. Bu kolaylık tabi ki su kaçağı konusunda da bizlere yardımcı olmaktadır. Su kaçağı en ufak bir dikkatsizlik sonucu bile oluşabilecek en kolay oluşabilecek kaçaklardan biridir. Bir binanın tabi ki en vazgeçilmez maddesi duvarların içinden fayansların altından geçen su tesisatıdır. Bu tesisatlar çok dikkatli bir şekilde ve çok özenerek döşenir. Ama ne kadar özenli bir şekilde döşense de 10 yada 15 senelik binalarda uzun süreli kullanım sonucunda aşınmalara ve zedelenmelere neden olarak belli bölgelerde su kaçağı sorunlarına neden olmaktadır.

Bizde böyle bir durumla karşılaştığımız da hep eski yöntemleri uygulamaya koyuluruz. Belki çok küçük bir kaçaktır ve uzman teknolojiyle çok kısa sürede halledilecekken bunu imkansız hale getirebiliriz. O yüzden böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız da yapılması geren ilk şey bu konuda gelişmiş ve uzman teknolojilere sahip bir tesisatçı firmasını aramaktır. Çünkü ilk başta da söylediğimiz gibi gelişen teknoloji her şeyi o kadar kolaylaştırdı ki bu kadar kolaylık sağlayan bir teknolojiyi geri çevirmek olmaz herhalde değil mi? Bu konuda uzmanlaşmış tesisatçılar yurt dışından özel olarak tahsis ettikleri cihazlarla su kaçağı bulma işlemini en kolay şekilde  gidermektedir.Bu cihazlar hem kırmadan hemde yüzeysel tespit yaparak kaçağın oluştuğu bölgeyi bulmaktadır. Tabi  ki bu kadar iyiyse bu cihazların fiyatı da yüksektir bunu gücümüz yetmez diyebilirsiniz. Ama uzman tesisatçıları aradığınız da aslında ne kadar ucuz olduğunu anlayacaksınız. Hem kırmadan hem ucuz maliyetli hem çok kısa sürede korkulu rüyalarınız su kaçağı sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Su Kaçağı ve Onarım; Öncelikle evinizin herhangi bir yerinde hafif nemlenme başlar umursamazsınız gelip geçici bir şey olduğunu düşünürsünüz sonrasında nemlenme veya rutubet dahada belirginleşmeye yerini damlamaya veya su sızıntısına bırakır. Artık sorun başlamıştır evinizde olası bir su kaçağı baş göstermiştir. Üst katınızdaki veya yan dairenizde oturan komşunuza sorunu aktardığınızda şu cevabı alırsınız. Benimle alakası yok.!! Oysaki evinizin tavanında bir su sızıntısı var ise sorun üst katın banyosundan veya mutfağından kaynaklanır. Ama hiç kimse benim evimden geliyor demez.Burada yapmanız gereken bizlere ulaşmanız; Çağrı merkezimizle görüşüp müşteri danışmanlarımızdan 7/24 bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Aldığınız bilgiler doğrultusunda üst kat ve yan komşunuza bilgileri aktarıp bizi araması için yönlendirme yapabilirsiniz. Üst kattan gelen su sızıntısı için üst katın dairesinde tespit yapılacağı için daire sahibinin bizlere irtibata geçmesini sağlayınız komşularınızla kötü olmayın bu iş bizlerin işi bizler su kaçağının tespiti noktasal onarım olarak yapılır.

Reklamlar

Kasım 12, 2012 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: