Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır | 0530 880 6060

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Günümüzde lavabo hatlarında oluşan tıkanıklıkların sebepleri banyo lavabo ve mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklar olmak üzere birkaç başlıkta toplaya biliriz lavabo tıkanıklıklarının sebebi mutfak lavabolarında aşırı yağlanma yiyecek atıklarından oluşan tıkanıklıklar son teknoloji robot cihazlar ile tıkanıklığa sebep olan maddeleri görüntülenerek kırma ve deforme işlemi olmadan lavabo tıkanıklığı giderilebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır denildiğinde uzman tesisatçılardan yardım almak çok basit.

Lavabolar günümüz de en çok kullandığımız ve kişisel bakımlarımızı yaptığımız vazgeçilmez olan bölgelerden biridir. Lavabolardan akan temiz ve pis suların giderlere akıtılması  lavabo altlarına döşenen sus tesisatlarıyla mümkün olmaktadır. Bu giderlerin tıkanmaması için lavabolardan kıl tüy ve yabancı maddelerin atılmamasına büyük özen göstermeliyiz. Bu tarz ürünleri lavabodan  atıp nasıl olsa suyla gider diye düşünmek son derece yanlıştır.

Lavabo tıkanıklığının nasıl açılır konusunda hiçbir bilgimiz olmadığı gibi tıkanıklığı sağlama konusunda baya bir uzman olduğumuz söylenebilir. Suyla gider diye her şeyi lavabolardan atmak tabi ki bunun en büyük örneğidir. Böyle bir durum oluştuğunda lavabolar açılsın diye kimyasal maddeleri göndermek  belki  daha çok zarar vermektedir. İkilemde kalmaktansa yapmanız gerek en doğru şey lavabo açma da yeterli derece de gelişmiş cihazlı bir tesisatçıya başvurmaktır.

Lavabo tıkanıklığı açma  eskiden kullanılan ve birçok yerin kırılmasıyla sonuçlanan makineler yerine artık hiçbir kırma işlemi uygulanmadan lavabo tıkanıklığını açmaktadır. Bunu yaparken hem sizi mağdur etmeden hemde güvenli bir yöntem uygulamaktadır. Cihazlarımızın görüntüleme yöntemi sayesinde tıkanıklık olan yeri bulur ve hortumlar yardımıyla boruların içine girerek en kısa sürede bu sorunu çözmektedir. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda bizlerle iletişime geçip ne kadar ucuza mal olduğunu öğrenip lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda yardım alabilirsiniz.

 

Kesinlikle tıkanmış lavabolarınıza Lavabo açıcı ve porçöz vs. gibi kimyasala ürünler kullanmayınız. Kimyasal ürünler tıkanıklık olan bölgede katran oluşumuna neden olur. Bu oluşumdan sonra bizlerin işinide zorlaştırmaktadır. Kimyasal ürünler profesyonel açılımdan sonra kullanılması gerekmektedir.

Reklamlar

Kasım 12, 2012 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: