Tuvalet Açma | 0530 880 6060

 Tuvalet Açma

Tuvalet açma sorunu hayatımızı zorlaştıran ve karşılaşabileceğimiz en zor problemlerimizden biridir. Tıkanıklık sorunları, tuvalet ve banyonuzu kullanmanıza engel olur. Tıkanıklıklar bize engel olmakla kalmaz, sağlığımızı da riske atarlar. Tıkanıklık oluştuğu bölge de çevreye yaydığı mikroptan dolayı hem görsel açıdan hemde sağlık açısından ciddi problemler yaşatabilir. Tuvaletler içlerine atılan kalitesiz tuvalet kağıtları, katı ve suda erimeyen yabancı cisimler, tuvalet gider borularına verilen yanlış eğimler ve suyun içindeki kirecin zamanla gider borularında yaptığı kalıntılar gibi nedenlere bağlı olarak zaman içinde tıkanmalara neden olmaktadır. Sizde tabi ki böyle bir sorunla karşılaştığınız da yapmanız gereken ilk işlem tuvalet açma konusunda uzman kadroya sahip bir tesisatçıya başvurmaktır.

Eski zamanlar da insanlar tesisatçıya ihtiyaç duymadan kendi yöntemleriyle tuvalet açma işlemi uygularlar. Ama bu işlemi yaparken de daha çok zarar verebilirler. Mesela tuvalet açıcı olarak bilinen ”Lavabo aç” maddesini kullanmak tıkanıklığı açmak yerine daha da beton etki yaparak tıkanıklığı daha da zor hale getirebilmektedir. Ama artık bu tarz eski yöntemlere ihtiyaç duymadan hem daha çok çaba harcamadan hemde acaba tekrar tıkanıklık oluşur mu? evime daha çok zarar verir mi? diye düşünmeden başvurabileceğiniz uzman tesisatçılar bulunmaktadır.

Uzman kadrosuyla hizmet veren tesisatçılar özel ve görüntülü elektronik cihazlarla ilk önce yüzeysel tespit yaparak sonradan tuvaletin tıkalı olan kısmını nokta tespit yaparak bulunmaktadır. Daha sonra özel cihazlarla tıkalı olan bölgeye girilerek çok az bir kırma işlemiyle sorununuzu hiç size zahmet çıkarmadan hallediyoruz. Bu işlemi yaptırmak düşündüğünüz kadar pahalıya mal olan bir işlem değil tahmin edebileceğinizden daha az masrafla tuvelet açma işlemi yaptırabilirsiniz.

Reklamlar

Kasım 9, 2012 tarihinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: