Su Kaçakları Tespiti| 0530 880 6060

Su Kaçakları Tespiti

Evlerimizde veya tüm yapılarda oluşabilen su kaçakları bireylerimizi bir hayli zor durumda bırakmaktadır. Artık su kaçaklarından dolayı sıkıntıya girmenize gerek yok su kaçağı konularında sizlere yardımcı olabilen tesisat firmaları bulunmaktadır. Bu konularla alakalı yaptıkları çalışmalar şunlardır. Öncelikle dedektör adı verilen bir cihaz ile noktasal su kaçakları tespiti yapılıyor sonrasında kırma dökme işlemine başvurmadan çok az bir müdahale ile onarımı yapılmaktadır. Su kaçağı sorunları artık sizlere sıkıntı vermesin derhal bir tesisat firmasına başvurarak sorunlarınızı çözüme kavuşturun.

Su Kaçakları Tespiti bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya conta sız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur. Su kaçakları tespiti, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez. Su sızıntıları yüzünden birçok evde veya işyeri tadilat işleri yapılır. Bu tür işler hem pahalı hem de zahmetli işlerdir. Bunun yerine su sızıntısının noktasal yerini tespit ettirip tamirini en ucuz yoldan yaptırabilirsiniz. Apartman veya müstakil konut sahipleri,  bizi arayabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Son sistem teknoloji Türkiye`de yeni kullanılmaya başlandı fakat bu konuda Avrupa da ki rakipleriyle yarışmaya hazırlanan firmamız su tesisat ve kalorifer kaçaklarını  ve  atık su sızıntılarını bulma konusunda çok iddialıyız…

Su kaçakları tespiti çok kolay gibi görünse de en uğraştırıcı kaçakların arasındadır diyebiliriz. Çünkü Kaçak tek bir noktadan değil bazen bir kaç hatta daha çok noktadan oluşabilir. Su kaçakları eski yapılı ve çok katlı binalarda çok sık bir şekilde görülebilmektedir. Nedeni ise ana hatların çok kullanımı kaçaklara neden olmaktadır. Tabi ki sadece bu değil giderlere gönderilen birçok yabancı cisimlerin bir zaman sonra ana hat giderlerinde zarar verici etkisi ortaya çıkabilir. Gördüğünüz gibi birden çok nedeni olmaktadır. Birden çok nedeni olduğu gibi de birçok çözümü de olabilir. Bu yüzden de kendimiz halletmeye çalışmaktansa bir tesisatçıya başvurmak en doğrusudur.

Su tesisatları genellikle duvarların ve fayansların altından, duvarların içinden geçerek döşenmektedir. Bir su kaçağı durumunda duvar ve fayans altından geçen tesisatlar sadece evimize küflenme, dolaplarda kokma ve su birikintisinin yanında alt katımızda ki komşumuzun evine de rutubet su sızıntısı şeklinde zarar verebilmektedir. Bunlar çok kolay şekilde çözülebilecek kaçaklar olabilirken belki en zor diye tabir edebileceğimiz duvar içinden geçen tesisat borularıdır. Duvar içindeki tesisatlar da oluşan kaçaklarda duvarın içine sızma yaparak bina yapısının da zayıflamasına neden olur. Bu yüzden su kaçakları tespiti konusunda uzmanlaşmış tesisatçıları aramalıyız. Yabancı ülkelerden özel olarak getirtilen özel ve görüntülü cihazlarla hem en kolay bir şekilde hemde çok hızlı bir şekilde çok ucuza mal ederek  bu yöntemden sizde faydalanabilirsiniz. Sizde su kaçakları tespiti konusunda bilgi almak için tesisatçıları en yakın zamanda aramanızı öneririm.

Reklamlar

Kasım 8, 2012 tarihinde Su Kaçağı içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: