Petek Temizleme| 0530 880 6060

Petek Temizleme

Petek temizleme işlemini günde sadece 1 saatinizi ayırarak yaptırmanız mümkündür. Çağımız teknolojisiyle birlikte artık günümüzde her işin bir kolayı vardır. Günde sadece 1 saat ayırarak yaptıracağınız petek yıkama işlemi sayesinde peteklerde zamanla oluşan kireçleri ve kaçak gibi durumları engellemiş olacaksınız hem de kışın ısınma gibi problemle karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Ustalarımız evlerinize gelerek petekler çalışır durumdayken ilk önce içine akıttığımız petek temizleme kimyasalı ile bir süre peteğin içinin temizlenmesi beklenmektedir. Tabi ki bu işlem sırasında hem peteklerin içinde oluşan çamur ve kireçten kurtuluyorsunuz hem de kombi süzgeçlerin pisliğinden de kurtuluyorsunuz.

Bu kadar geniş çaplı bir çalışmaya gerek var mı ki havasını aldığımızı zaman da düzeliyor diyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu geçici bir yöntemdir . Bu yöntemi uygulamak petek temizleme anlamına gelmez. Fazla maliyeti olmasın diye evde bu tarz yöntemler uyguluyor olabilirsiniz ama her ay gelen ve fazlasıyla cep yakan faturalarınız nedenin bu olduğu neden hiç düşünmüyorsunuz? Bu yazımızı okuduktan sonra düşünmeye başladığınızı hissediyor gibiyim. Tek bir sefere sadece metrekareye göre uygun bir fiyata bu işlemi yaptırıp her ay yüklüce bir fatura ödemek kötü bir durum olsa gerek. Siz de böyle bir durumla karşılaştığınızda bu konuda uzmanlaşmış ve özel olarak getirtilen  cihazlarla petek temizleme sadece 1 saatinizi ayırarak hem petek temizleme işlemi yaptırabiliyor, hem evinizde ısınabiliyor ve ısınırken de çok az bir fatura ödeyebilirsiniz.

Petek Temizleme Kimyasalı

Tüm bu işlemlerde en önemli faktörün petek temizleme kimyasalı olduğunu biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız kaliteli bir petek temizleme kimyasalı petekler için en önemli kurtarıcıdır.

 

Reklamlar

Kasım 8, 2012 tarihinde Petek Temizleme içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: