Lavabo tıkanıklığı açma | 0530 880 6060

Lavabo tıkanıklığı açma nasıl yapılır

Günümüzde tıkanan lavaboların çözümü artık çok kolay bu sorunlar ile ilgili uzman tesisatçılar ve ellerindeki elektronik cihazlar sayesinde lavabo tıkanıklığı açma konularında titiz bir çalışma ile sorununuzu çözmektedirler. Lavabo tıkanıklığı nedenleri ise gider yollarında oluşan çamur yani balçık veya içerisine kaçan sert maddeler dolayısıyla tıkanma yapabilmektedir. Bu nedenle lavaboda taşma veya su gitmeme gibi problemler yaşanabilmektedir. Bu sorunlar ile uğraşan ve eğitim almış personeller aracılığıyla tıkanıklık açılmakta ve kamera ile görüntülenmektedir.Çağımız teknolojisinin gelişmesiyle birden çok lavabo çeşitleri çıkmıştır ve bu yeni çıkan lavabolarda kullanılan filtreleme yöntemi ve ana hat giderlerinin daha geniş olması tıkanıklığı önleyen en temel nedenlerdir.

Fakat günümüzde daha eskiden beri kullanılan lavaboların giderlerinin daha kısa olmasından dolayı tıkanmalar daha fazla olmaktadır. Bu tip eski lavaboların tesisatların eski olduğunu düşünürsek hangi tesisatın borusundan kaynaklanan bir tıkanıklık olduğunu bulmanın zor olduğu gibi lavabo tıkanıklığı açma paralel olarak zorlaşmaktadır.Tıkanıklık durumu genel olarak düşünüldüğünde tabi ki zor bir olaydır. Çünkü giderlerden kaynaklanan bir tıkanıklık mı yoksa kanalizasyonun çökmesiyle oluşan bir tıkanıklık mı olduğunu bulmak bir hayli zor olmaktadır. Bunu bulmak artık tabi ki zor değildir. Nasıl diye sorduğunuzu duyuyor gibiyim.

Teknolojiyle birlikte artık hiçbir kırma işlemi yapılmadan tıkalı olan bölgede çok ufak bir kırma işlemi sonucunda boruların içine girerek cihazlarımızın ucunda ki çok hızlı dönen ucu kancalı kalın hortumlarla tıkanıklığı açarak boruların içinden döne döne ilerlemektedir. Eğer bu işlemden sonra tıkanıklığınız hala açılmadıysa yapılan işlem ise dedektör eşliğinde görüntülü arama yaparak tam nokta olarak tıkanıklığı bulup giderilmesini sağlıyoruz. Bütün bu işlemleri yapmak o kadar ucuz ki  bunu öğrenmek sadece bir telefon kadar uzağınızda. Sizde böyle bir durumda her şeyi artık son teknolojiyi kullanan tesisat firmalarımızı arayıp en doğru ve güvenilir bilgiyi alabilirsiniz.

 

Reklamlar

Kasım 8, 2012 tarihinde Lavabo Tıkanıklığı Açma içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: