Kanal açma | 0530 880 6060

Kanal Açma Nasıl Yapılır

Kanallarımızı geniş olarak ele alırsak günümüzde birçok noktada belediyeler tarafından yeni altyapılar döşenmektedir ve bu işlem de yapılırken kanallarımız da temizlenmektedir. Bir ev halkı için tabi ki önemli olan istanbulun kanalları değil kendi evinin giderlerine bağlı olan kanaldır. Kanal tıkanıklığı durumunda evin hemen hemen her katında sorunlar yaşanmaya başlar.

Tuveletlerde sifona basıldığında pis suyun çıkması, lavabolardan akan suyun gitmeyip birikmesi, evlerimizde ki giderlerden pis suyun taşıp evimize kadar girmesi gibi birçok olayla karşılaşabiliriz. Bir kanalı düşündüğünüz de ucu bucağı olmayan upuzun bir yer olarak görebilirsiniz. Ama önemli olan sizin hattınıza bağlı olan kanaldır. Bu yüzden evinizde yukarıda belirttiğimiz unsurlardan birkaçı görülüyorsa kanalınız tıkanmış olabilir ve kanal açma işleminize ihtiyacınız var demektir. Bu durumda da artık görüntülü cihazlar kullanan tesisatçılar bulunmaktadır.

Bu tesisatçılar özel olarak getirttikleri bu cihazlarla kanalınızda ki tıkanıklığın sebeplerin ve çözümlerini bulmaktadır. Tabi ki kanal tıkanmalarının en temel sebebi çok uzun süre kullanım sonucu eskimiş ve yıpranmış olması ve birçok kimyasal maddenin verdiği tahribatla birlikte çökme gibi durumlara neden olmaktadır.

Kanal açma işleminin çok zor olduğunu tahmin ediyor olmalısınız. Ama artık gelişmiş teknolojiyle kanalınızdan çok ufak bir bilge kırılarak mutfak giderlerine kadar bazen yeniden döşeme yapılarak bazen de boruların içine girilerek işlem yapılmaktadır. Bu işlemin de modern olmayan cihazlarla yapılması imkansızdır diyebiliriz. Sizde bu durumla karşılaştığınızda hiç dert etmeden kanal açma da uzmanlaşmış tesisatçıları arayıp bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.


Reklamlar

Kasım 8, 2012 tarihinde Kanal Açma içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: